





948 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Сталь, Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка, Мармур, Штучний камінь, Граніт, Керамограніт, Камінь |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолодження | з водою |
| Підходить для | для Плиткоріза |