










2 794 ₴
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1150 |
| Число оборотів холостого ходу, об/хв | 16000 |
| Максимальна ширина стругання , мм | 82 |
| Максимальна глибина стругання, мм | 3 |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Функція вибірки чверті | Так |
| Поліпшена система захисту двигуна | Так |
| З'єднання для витяжного пристрою | Так |
| Вага , кг | 5 |
| Гарантія , міс | 36 |
У комплект входить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |