









2 660 ₴
Характеристики товара
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Діаметр диска , мм | 185 |
| Число оборотів холостого ходу, об/хв | 5700 |
| Вага, кг | 4,7 |
| Гарантія , міс | 36 |
У комплект входить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |