









4 041 ₴
Характеристики товара
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2250 |
| Діаметр диска , мм | 200 |
| Число оборотів холостого ходу, об/хв | 5500 |
| Глибина пропилу, мм | 45 / 68 |
| Кут пропила, ° | 45 / 90 |
| Висока якість та надійність | Так |
| Регулювання глибини різання | Так |
| Кріплення (перевертень) | Так |
| Можливість стаціонарної установки за допомогою лещат | Так |
| Вага, кг | 7.2 |
| Гарантія , міс | 36 |
У комплект входить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 7.2 кг |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 68 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |