







9 996 ₴
Мотокоса Oleo-Mac Sparta 25 – призначена для догляду за прибудинковою територією, дачною ділянкою та садом. Відмінно підходить для косіння трави, бур'янів та на ділянках зі складним рельєфом. Двотактний двигун 25,4 см³ потужністю 1,0 к.с. підходить для регулярних побутових робіт, а можливість використовувати ліску або ніж робить інструмент універсальним. Велосипедна рукоятка допомагає впевненіше контролювати косу, а вага 6,2 кг зберігає баланс між стійкістю та зручністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 1 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.75 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна, Вт | 800 Вт |
| Країна бренда | Італія |
| Тип ручки | Велосипедна |