


8 898 ₴
Мотокоса Oleo-Mac BCH 25 T - чудова модель для догляду за ділянкою, скошування трави, бур'яну та роботи в місцях, де колісна техніка незручна. Двигун 25,4 см3 володіє потужністю 0,9 кВт / 1,2 к.с. завдяки чому добре підходить для регулярного побутового використання, а ріжуча оснастка, волосінь + 3 лопатевий ніж, робить косу універсальною для різної рослинності. Велосипедна рукоятка допомагає точніше вести інструмент, а вага 6,4 кг зберігає баланс між стійкістю та зручністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 1.2 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.64 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна, Вт | 900 Вт |
| Країна бренда | Італія |
| Тип ручки | Велосипедна |